Youwin Kazandıran Bonuslar

Youwin Belge Gönderimi

Youwin bulunduğu ülkedeki yasaların yaptırımı doğrultusunda çektiğiniz para miktarının belirli bir miktara ulaşması halinde güvenlik ekibi tarafından belgeleriniz talep edilebilmektedir. Bu belgeler e-posta veya canlı yardım tarafından sizden talep edilebilmektedir. Belgeler YALNIZCA talep edildiğinde tarafımıza gönderilmelidir. Talep edilmeden gönderilen belgeler dikkate alınmayacaktır. Gönderdiğiniz belgeleriniz şirketimiz içerisindeki yetkili birim haricinde, şirket çalışanları da dahil olmak üzere 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Youwin Belge Gönderimi işlemlerinde istenen belgeler;

1- Nüfus cüzdanı veya Pasaport veya Sürücü belgesi (T.C. numarası görünür şekilde kabul edilmektedir) ön ve arka yüzü kopyası (RENKLİ ve JPG formatında)
2- Adres doğrulama belgesi; fatura (elektrik, su, telefon, doğalgaz faturası olabilir) veya kredi kartı ekstresi veya İkametgah sureti veya size posta yolu ile gelmiş olan, son 6 ay içerisinde düzenlenmiş ve hesabınızda kayıtlı olan isim, soy isim ve adresinizle eşleşen bir belge olmalıdır. Ekran görüntüsü veya elektronik belgeler kabul edilmeyecektir.

Para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirirken kullandığınız yönteme bağlı olarak ilgili departmanımız sizden ek belgeler talep edebilmektedir. Para yatırma işlemlerinizde kredi veya hesap kartı kullanmanız halinde kullandığınız kart aşağıda belirtildiği şekilde talep edilecektir;
– ön yüzünde bulunan ilk 6 ve son 4 hanesinin görünür olması gerekmektedir.
– arka yüzünde bulunan ilk 4 ve son 6 hanesinin görünür olması gerekmektedir.
Kartınızın arka yüzünde bulunan CV2 numarasını güvenliğiniz için kapatmanızı rica ederiz.

Youwin Belge Gönderimi

Youwin Belge Gönderimi Nasıl Yapılmalıdır?

Youwin Belge Gönderimi işleminizin onaylanabilmesi için aşağıda belirtilen özelliklere tam olarak uygun olması gerekmektedir:
– Belgelerinizi Youwin hesabınıza kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden iletmeniz gereklidir.
– Yüksek kalitede olması (tarayıcınızın ve kameranızın ayarlarının uygun olmasına dikkat ediniz.)
– JPG formatında olması
– Tüm sınırlarını göstermesi(belgelerinizin 4 köşesi de görülür olmalıdır.)
– Her belge ayrı resim içinde bulunmalıdır, belgelerin kopyaları aynı resim içinde gönderilmemelidir
– Kopyalar renkli olmalıdır
– Kopyalar net olmalı, yani bulanık olmamalıdır
– Gönderinin boyutunun 5 Megabyte‘tan az olması gerekmektedir

Bu belgeleri [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.

 

Youwin Belge Gönderimi yaparken bu kriterlere dikkat etmeye özen gösteriniz. Aynı zamanda Youwin hızlı giriş yapmak için takip etmeniz gereken adımları buradan öğrenebilirsiniz.

Belge gönderirken, lütfen bu yönergeleri dikkate alınız. Bu şekilde hiç bir sorun yaşamadan belge onaylama işlemi tamamlanır ve kazancınızı çekebilirsiniz.